Apie mus

UAB „ArmetLina“ – elektrotechninio profilio gamykla, projektuojanti ir gaminanti vidutinės ir žemos įtampos elektros įrenginius, jų metalo konstrukcijas.

Mūsų gaminiai – tai įvadiniai elektros apskaitos ir skirstymo skydai, 0.4 kV skirstyklos, reaktyvinės galios kompensavimo įrenginiai 0.4 kV tinkle, modulinės transformatorinės su vienu arba dviem galios transformatoriais iki 1600kVA, moduliniai-karkasiniai skirstomieji punktai su 10kV narveliais (10 kV skirstyklos), 0.4 kV paskirstymo, relinės apsaugos ir telekomunikacijų įrenginiais bei aparatais užtikrinančiais mikroklimatą patalpų viduje ir kt.


Kokybė
UAB “ArmetLina” yra tikrasis Nacionalinės Elektros Energetikos Asociacijos narys. Įmonėje įdiegta: kokybės vadybos sistema pagal ISO 9001 standarto reikalavimus, aplinkos apsaugos vadybos sistema pagal ISO 14001 standarto reikalavimus, darbuotojų sveikatos ir saugos vadybos sistema pagal ISO 45001 standarto reikalavimus. Įmonėje dirba 70-ies darbuotojų kolektyvas.
Dirbame su

Priimami užsakymai nestandartiniams gaminiams pagal užsakovų projektus.

Produkcija prekiaujame Lietuvos Respublikoje ir užsienyje. Pagrindiniai pirkėjai – skirstomieji tinklai, elektros montavimo organizacijos, bei energijos tinklus eksploatuojančios organizacijos.